Tenisový klub DEZA

BABOLAT
DEZA
ASICS
PACIFIC Sport
NUTREND
Český tenisový svaz
Rezervace: +420 571 612 533 , +420 606 762 922

Aktuality

zpět do aktualit

OPOP Trophy - turnaj dorostenek třídy A s dotací 20.000,-Kč

   Tenisový klub TK DEZA Valašské Meziříčí pořádal ve dnech 15. – 19. června 2015 turnaj dorostenek třídy „A“ OPOP Trophy s dotací 20.000 Kč. Jak z názvu vyplývá převzala nad touto akcí záštitu místní společnost zabývající se výrobou kotlů na tuhá paliva OPOP, spol. s r.o.   

    Z celkem  65-ti prezentovaných hráček nejlépe hájila barvy domácího klubu TK DEZA Sára Vančurová.  Ve druhém kole však na skvěle hrající Šárku Richterovou (I.ČLTK Praha) nenašla zbraň a v boji o postup mezi osm nejlepších podlehla 6/4, 3/6 a 1/6. Naopak celková vítězka turnaje, 3. nasazená hráčka Slivová Markéta (Slavoj Český Brod) předvedla, že to s hráčkami z  I.ČLTK Praha umí a při své cestě za vítězstvím vyřadila celkem tři hráčky tohoto klubu.  Nejprve si poradila ve 3. kole s Bužkovou Radkou, v semifinále s 1. nasazenou Procházkovou Lucií a v napínavém téměř tříhodinovém finálovém utkání porazila po setech 2/6, 7/6(4) a 7/5 i 2. nasazenou Markovou Johanu, všechny I.ČLTK Praha. Malou náplastí hráček tohoto klubu bylo vítězství páru Procházkové Lucie a Markové Johany ve čtyřhře, kdy zdolaly dvojici Švédová Daniela (Sport Club Řevnice o. s.) s Richterovou Šárkou (I. ČLTK Praha) 7/5 6/0.

    Za pozornost stojí i výkon mladé Elišky Masaříkové (TK DEZA), která v singlu zdárně prošla 1. kolem a jako jediná spolu se svou deblovou partnerkou Odlévákovou Zuzanou (Beskydský TK) vzaly vítěznému páru set a to hned v prvním kole. Po nečekané „otočce“ 3/6 a 6/3 se však ukázala převaha nejvýše nasazeného páru, který královský brejk ovládl s jistotou 10/0.

   Za pořádající Tenisový klub TK DEZA blahopřál vítězkám ředitel Martin Holík a za společnost OPOP předal finanční odměny jednatel společnosti Ing. Jan Odstrčil. Velmi si vážíme spolupráce při pořádání tak významných turnajů a za tuto podporu patří společnosti OPOP s.r.o. velký dík. Je krásné pořádat tak velký turnaj v našem klubu, kdy naši nejmladší hráči a jejich rodiče mohou sledovat tolik kvalitních zápasů. Pro ty starší skýtá možnost dostat se na výborně obsazený turnaj v domácím prostředí. Podporuje se tak v komplexu výkonnostní tenis i povědomí široké veřejnosti, což je skvělé.TKD
TENIS

|

BADMINTON

|

TENIS BAR

|

UBYTOVÁNÍ V PENZIONU

tenisdeza.cz         web-klanica