Tenisový klub DEZA

BABOLAT
DEZA
ASICS
PACIFIC Sport
NUTREND
Český tenisový svaz
Rezervace: +420 571 612 533 , +420 606 762 922

Aktuality

zpět do aktualit

Turnaj dospělých třídy B 12.-15.12.2015 - úspěchy domácích hráčů potěší !

   Ve dnech 12. až 15. prosince se ve Valašském Meziříčí konal kvalitně obsazený turnaj mužů a žen. Domácí Tenisový klub DEZA zde reprezentovali hráči 1. ligy, ale i nadějní junioři.

   V mužské kategorii svou spanilou jízdu bez ztráty setu předvedl domácí Daniel Vala, který finále porazil i svého ligového kolegu Petra Hájka 6:3 6:4, mohl tak právem slavil titul.

   Ve čtyrhrách se nejdále dostali Vít Kopřiva s Lukášem Soukupem, který v TK DEZA trénuje naši mládež. Na vítězství v turnaji však nedosáhli, když ve velmi pohledném a napínavém finále jen těsně podlehli výborně sehranému páru z Prostějova Bartoň - Novák. Toto finále zaznamenalo pěknou otočku, kdy po prvním prohraném setu 2:6 zvládli sadu druhou dovést až to tiebreaku, který opanovali a srovnali stav setů na 1:1. Nevyzpytatelný supertiebreak nahrazující poslední dobou čím dál častěni klasickou 3. sadu ukončilo napínavé finále přeci jen o kousek lepší Prostějovské duo poměrem 10:8. V kategorii žen dosáhla skvělého úspěchu domácí hráčka TK DEZA mladičká, teprve 15ti letá juniorka Eliška Masaříková, která došla až do semifinále, kde podlehla zkušenější Stloukalové po sympatickém výkonu 1:6 a 4:6.

   Celý turnaj opanovala čerstvá vítězka Pardubické Juniorky Sabina Machalová (TK SK Zlín). Čtyřhry žen bylo okořenilo jedno ryze domácí semifinále, kdy favorizované sestry Terezie a Sára Vančurové porazili pár Eliška Sojková a Eliška Masaříková 2x 6:2. Sehranost sester Vančurových slavila úspěch i ve finále, kde si poradili i s prvním nasazeným párem Novotná - Machalová, které  porazily po setech 6:2 a 7:5. Mohli se tak radovat ze zaslouženého rodinného titulu.Více informací: tkdeza.rajce.idnes.cz/Turnaj_tr.B_muzi_a_zeny_12.-15.12.2015/
TKD
TENIS

|

BADMINTON

|

TENIS BAR

|

UBYTOVÁNÍ V PENZIONU

tenisdeza.cz         web-klanica