Tenisový klub DEZA

BABOLAT
DEZA
ASICS
PACIFIC Sport
NUTREND
Český tenisový svaz
Rezervace: +420 571 612 533 , +420 606 762 922

Aktuality

zpět do aktualit

ÚSPĚCH NAŠÍ ADÉLKY DENKOVÉ

Naše klubová hráčka Adéla Denková slavila v poslední době řadu tenisových úspěchů, za které je potřeba ji pochválit a poděkovat jí za vynikající reprezentaci TK DEZA. 

Adéla vyhrála lednový turnaj mladších žákyň "C" pořádaný TK TENNISPOINT FM, kde ve finálovém utkání pokořila svou deblovou spoluhráčku Lilianu Navrátilovou (TK Na Dolině) 6/4 6/2. Poté společnými silami úspěšně završily turnaj i ve čtyřhře vítězstvím nad dvojicí Hrbková (TK TENNISPOINT FM) - Káňová (Rožnovský tenisový klub). 

Adélka se nebojí ani velkých měst jako je naše hlavní město Praha, kde se v singlu probojovala do semifinále, a bohužel v něm podlehla Natálii Šalkové (TK Neridé) 2/6 4/6. Nicméně si následně spravila chuťť ve čtyřhře. S Lilianou Navrátilovou porazila stejným výsledkem svou semifinálovou soupeřku ze singlu Šalkovou, která hrála s Terezou Seitzovou (TK Písnice).

Dnes 6. února 2017 ukázala tenisovou souhru na kurtu opět s Lilianou Navrátilovou, zvítězily na turnaji mladších žaček "C" v Rožnově pod Radhoštěm. Po boji porazily dvojici Surovčíková (TK AGROFERT Prostějov) - Krstovská (TK SC Ostrava) 3/6 6/2 1/0 (11).

 

Jen tak dál, Adélko! Přejeme hodně úspěchů v nadcházející sezóně všem hráčům reprezentujícím náš klub.

 

TK DEZA Valašské Meziříčí, s. r. o.
TENIS

|

BADMINTON

|

TENIS BAR

|

UBYTOVÁNÍ V PENZIONU

tenisdeza.cz         web-klanica