Tenisový klub DEZA

BABOLAT
DEZA
ASICS
PACIFIC Sport
NUTREND
Český tenisový svaz
Rezervace: +420 571 612 533 , +420 606 762 922

Aktuality

zpět do aktualit

Přebory dorostenců - opět pěkná a vydařená tenisová akce :)

Ve dnech 11. - 14. 2. 2017 se konaly v naší hale přebory dorostenců Severomoravského Tenisového svazu.

Hala Tenisového klubu DEZA zažila dorostenecké přebory a boj o postup na republiku.

Svou kvalitu čtyř nejvýše umístěných hráčů v poli o titul potvrdili postupem do semifinále Michal Lušovský, Martin Trefný, Jan Jermář a Martin Šimeček. Z mladších ročníků se mezi první čtyři nasazené hráče snažil probojovat nenápadný, ale dobře hrající Dominik Podsedník, ten však podlehl právě pozdějšímu vítězi Trefnému ve čtvrtfinále 3:6 a 2:6. Martin Trefný prošel turnajem bez zaváhání a ztráty setu, zato jeho finálový soupeř Martin Šimeček se cestou do finále pořádně zapotil a ztratil set hned třikrát. Finálový souboj parťáků z TK Precheza Přerov vyzněl jasně v poměru 6:4 a 6:0 pro o půl roku mladšího Martina Trefného, který si dvezl titul přeborníka Severomoravského kraje. Šimeček si krom poháru za druhé místo odvezl i pomyslnou klec s finálovým kanárem.   

V přeborech, kterých se zúčastnilo 50 hráčů severomoravského kraje nebylo nouze o pekná utkání a napínavé výměny. Vysokou úroveň kvality hráčů našeho kraje potvruje i součet BH osmi prvních nasazených hráčů ve výši 240, která byla nejvyšší z celé republiky.

Ve čtyřhrách triumfovala sehraná dvojice Jan Jermář (odchovanec TK DEZA) a Filip Šenk nad párem Jan Lenoch – Roman Filo.

VÍTĚZI GRATULUJEME !!!

ODKAZ NA OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY V ODKAZE 

Více informací: cztenis.cz/turnaj/306970/sezona/Z1617/vysledky
tkd
TENIS

|

BADMINTON

|

TENIS BAR

|

UBYTOVÁNÍ V PENZIONU

tenisdeza.cz         web-klanica