Tenisový klub DEZA

BABOLAT
DEZA
ASICS
PACIFIC Sport
NUTREND
Český tenisový svaz
Rezervace: +420 571 612 533 , +420 606 762 922

Aktuality

zpět do aktualit

Konec sezony domácí završili úspěšně

Hráči TK DEZA Valašské Meziříčí stále dokazují svou vysokou úroveň .

Radost a chuť do další práce dodávají svými výsledky odchovanci TK DEZA trenérům i klubu samotnému.

Úspěch na MČR zaznamenal a mezi elitou starších žáků se prosadil Vít Kopřiva trénující v TK DEZA, v singlu skončil mezi 16ti nejlepšími, zato v deblu s partnerem Motlem vybojovali zlato a stali se tak halovými mistry České Republiky vítězstvím 6/1 a 6/4 nad dvojicí Čížek-Matějka.

Právě druhý jmenovaný sváděl boj minulý víkend na turnaji třídy B v hale TK DEZA s dalším našim odchovancem Janem Pobořilem, který byl v klání úspěšnější a potvrdil tak roli favorita vítězstvím ve třech setech 5/7, 6/4 a 6/3 . Společně s dalším nadějným hráčem TK DEZA Štěpánem Holišem (který se umístil v singlu mezi 4mi nejlepšími) vybojovali první místo v deblu vítězstvím 6/4 a 6/3 nad dvojici Motyka-Matějka. I odrostlejším hráčům našeho klubu se o minulém víkendu dařilo, kdy na turnaji třídy B se ve Frýdku Místku výborně umístil náš nejvýkonnější hráč a jednička soupisky pro 2.ligu Jan Lošťák podlehl až ve finále Pavlovo Šnoblovi 4/6 6/7.

Svou výbornou formu před začátkem letní sezony potvrdil se svým klubovým parťákem Danielem Valou vítězstvím v deblu 3/6, 6/1, 1/0(5) nad dvojicí Šnobel-Pospíšil.

Na závěr nemůžeme opomenout – ženy , kde domácí hráčka TK DEZA č.1 Tereza Vančurová podlehla až ve finále Hančarové Kristýně 1/6 a 3/6, s kterou pak v deblovém napínavém finále zdolaly pár Dohnalová-Goláňová (taky TK DEZA) dvakrát 7/6,

Všem hráčům gratulujeme !!!
TENIS

|

BADMINTON

|

TENIS BAR

|

UBYTOVÁNÍ V PENZIONU

tenisdeza.cz         web-klanica